V rytmu španělského flamenca

Přednáška o flamencu vhodná především pro knihovny. Ideálními účastníky jsou ti, kdo chtějí více zkoušet a méně poslouchat. Tedy například pro děti, romskou komunitu v okolí Vaší knihovny, milovníky tance a podobně. Nebude chybět teoretický výklad o flamencu, ale vše si hned budeme zkoušet – flamencové pokřiky, potlesky, tanec, luskání, hru na kastaněty, práci s vějířem… Třešničkou na dortu bude flamencové vystoupení v podání profesionální tanečnice.

Beseda měla velký úspěch u romských dětí, které byly ohromně hrdé na to, že je i flamenco jedním z romských tanců a že někdo uznává a obdivuje jejich kulturu.

Běžná délka besedy je 60-90 minut, podle potřeb mohu přizpůsobit.

Technické požadavky

  • Výkonný hudební přehrávač
  • Něco na promítnutí prezentace v Power Pointu
  • Místnost na převlečení do tanečního kostýmu

Reference

  • Knihovna Ostrava-Vítkovice (pořádáno ve spolupráci s Europe Direct Ostrava)

Fotografie

Finance

Ceny jsou v každém případě smluvní a záleží v nemalé míře na náročnosti dojezdu z Ostravy a tom, zda je na místě parketová podlaha, nebo musím vést desku na tanec. Možná půjde besedu financovat z různých programů evropské unie nebo jiných grantů. V minulosti mám zkušenosti se spoluprací s Europe Direct.

Objednávka

Pokud Vás nabídka besedy zaujala, vyplňte prosím následující nezávaznou objednávku. Obratem se Vám ozvu a domluvíme se na detailech a podmínkách. Doufám, že se mi podaří šířit španělskou kulturu i u Vás.

Těším se na spolupráci.

Aneta Suchomelová