Výuka španělštiny online (Skype)

Soukromé lekce španělštiny lze realizovat částečně, nebo i plně přes aplikaci Skype, která se mi v tomto směru zatím nejvíce osvědčila. Aplikaci můžete stáhnout zdarma zde. (Jde o oficiální stránky Microsoftu.)

Jak to funguje?

  1. Stáhnete si Skype a zaregistrujte se. Vyzkoušejte, zda Vám funguje kamera i zvuk. Vyhledáte uživatele jménem Aneta Burianová (pokud je takových víc, poznáte mě podle fotky, nebo zkuste přidat město Ostrava).
  2. 10 min před první online lekcí, nebo i v jiném dohodnutém čase, kdy budou obě strany online, zkusíme spojení – přidáme se navzájem do oblíbených, ošaháte si aplikaci, abychom se pak při výuce nezdržovali technikou
  3. V dohodnutém čase první lekce se spojíme přes videohovor a dále výuka probíhá standardně – máte u sebe učebnici, pouštím Vám poslechy, píšu na tabuli nebo do chatu v aplikaci… Taky Vám mohu přes aplikaci poslat naskenovanou stránku z jiné knihy, poslech k poslouchání doma apod.
  4. Lekce se platí bankovním převodem

Specifické požadavky online výuky:

  • v dohodnutém čase lekce musíte být u počítače s nainstalovanou aplikací Skype a rozumně rychlým internetem
  • počítač musí být vybaven web kamerou, abych Vás při výuce viděla – bez vizuálního kontaktu to opravdu není ono, berme výuku bez videa jako nejvyšší nouzi, jen když to jinak nepůjde. Vy mě uvidíte vždy. Notebooky vždy zabudovanou kameru mají, u stolního počítače prozkoumejte monitor, ve kterém kamera může být. Pokud kameru nemáte, základní web kameru pořídíte v elektru za cca 300 Kč.

Jak se učí, kolik to stojí atd. ?

Ostatní podmínky pro online lekce španělštiny jsou stejné jako u klasických soukromých lekcí španělštiny, které probíhají v Ostravě. Proto si přečtěte tuto stránku, kde naleznete jak ceny, tak obecné podmínky výuky.

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o individuální výuku španělštiny přes Skype, vyplňte prosím nezávazný objednávkový formulář a obratem se Vám ozvu a domluvíme se na podrobnostech.