Firemní kurzy

Firemní kurzy španělštiny v Ostravě jsou určeny pro zaměstnance i majitele firem a jejich hlavním specifikem je fakturace a možnost dojíždění do firmy.

Proč já?

Firmy se často s žádostí o firemní kurzy španělštiny obracejí na jazykové školy. Jenže tak většinou nevědí, jaký lektor jim bude přidělen, zavážou se, aniž by věděli, kdo bude zaměstnance učit. A často hledají co nejnižší ceny. Protože jazykovka musí vydělávat, vybere lektora, který je ochoten do firmy dojíždět levně – tedy většinou nějakého studenta, který zrovna začíná sbírat zkušenosti a je rád za praxi.

Když si domluvíte firemní kurz přímo se mnou, odpadá mezičlánek jazykovky a celá částka, kterou za kurz zaplatíte, jde přímo lektorovi. Tak můžete získat kvalitnější výuku za nižší cenu.

Vzhledem k tomu, že provozuji vlastní internetový obchod s potřebami na flamenco, mám bohaté zkušenosti s obchodováním se Španělkem. Několikrát do roka navštěvuji dodavatele po celém Španělsku, neustále řeším dodávky, objednávky, přepravu i právní záležitosti. Sedm měsíců jsem pracovala ve škole flamenca a španělštiny v Granadě, kde jsem se starala mimo jiné o potřeby klientů a prodej zboží a služeb (vstupenky na akce, výlety, exkurze). Absolvovala jsem studium Podnikové ekonomiky a managementu na MU v Brně a obchodování se španělskými firmami je pro mě denním chlebem.

V neposlední řadě, přes 3 roky jsem pracovala v bance jako firemní bankéřka pro středně velké firmy. Firemní prostředí je mi tedy opravdu blízké.

Samozřejmostí je možnost měsíční fakturace na adresu firmy. Výuka španělštiny může probíhat u mě v Ostravě-Výškovicích nebo ve firmě. Mohu dojíždět v rámci Ostravy, případně dostupném okolí. Náročnost na dojíždění je jedním z determinantů ceny výuky. Pak také záleží na náročnosti na přípravu (obecná vs. specifická španělština apod.) a dlouhodobosti a rozsahu spolupráce (délka kurzu, flamencová vystoupení pro firmu aj.). Pokud je osobní výuka pro zaměstnance komplikovaná, možná je i výuka přes Skype, i když, je-li to možné, preferuji výuku osobní.

Kurzy španělštiny

Firmám nabízím kurzy španělštiny pro zaměstnance na míru podle jejich potřeb a přání zaměstnavatele. Nejčastěji může jít o tyto typy firemních kurzů španělštiny:

  • obecné kurzy španělštiny jako benefit (pro soukromé účely zaměstnanců)
  • kurzy španělštiny s cílem absolvování zkoušky DELE
  • obchodní španělština pro pracovní styk se španělsky hovořícími zeměmi včetně průpravy pro kulturní odlišnosti

Kurzy češtiny pro cizince

Pro firmy, zaměstnávající španělsky hovořící cizince, rovněž nabízím češtinu všech úrovní pokročilosti. Výuka češtiny je benefit, který usnadňuje integraci cizinců v českém prostředí. A v neposlední řadě usnadňuje komunikaci s českými zaměstnanci na pracovišti.

Nabídka

Pokud máte zájem o firemní kurzy španělštiny, kontaktujte mě emailem , telefonicky na čísle 608 631 963 nebo vyplňte nezávazný formulář níže. Probereme možnosti a podmínky. Budu se moc těšit na spolupráci.

Mé firemní reference

  • Garantrans (individuální výuka pro management i zaměstnance formou benefitu)
  • Canis Safety a. s. (individuální výuka pro management)
  • FunGolf Ostrava (individuální výuka pro management)
  • Vydavatelství Sova (individuální výuka pro management)