Interaktivní cestopis po Andalusii

O projektu

Interaktivní cestopis po Andalusii je, na rozdíl od Interaktivních besed o flamencu a býčích zápasech, navržený tentokrát pro širokou veřejnost do knihoven, cestovatelských klubů, kulturních domů a podobně. Oproti běžným cestopisným přednáškám je Interaktivní cestopis proložen ukázkou flamencového tance v podání profesionální tanečnice.

Cestopis zahrnuje vyprávění o mých mnohaletých zkušenostech z cestování po Andalusii, je nabitý postřehy z života ve španělských ulicích včetně žebráků a pouličních umělců. Zahrnuje i vyprávění z vlastních zážitků, když jsem v Granadě sama na ulici tancovala a vydělávala si s místními muzikanty do klobouku.

Zaměřuji se na méně známá fakta a zajímavosti, která na internetu nenajdete, a jsou mnohdy atraktivnější než masově vyhledávaná Alhambra v Granadě nebo katedrála v Seville.

Běžná delka cestopisu včetně taneční ukázky a diskuze je 90 minut. Podle potřeb mohu délku přizpůsobit.

Technické požadavky

  • Výkonný hudební přehrávač
  • Něco na promítnutí prezentace v Power Pointu
  • Místnost na převlečení do tanečního kostýmu

Reference

  • Knihovna Ostrava-Výškovice (pořádáno ve spolupráci s Europe Direct Ostrava)

Finance

Ceny jsou v každém případě smluvní a záleží v nemalé míře na náročnosti dojezdu z Ostravy a tom, zda je na místě parketová podlaha, nebo musím vést desku na tanec. Možná půjde besedu financovat z různých programů evropské unie nebo jiných grantů. V minulosti mám zkušenosti se spoluprací s Europe Direct.

Objednávka

Pokud Vás nabídka besedy zaujala, vyplňte prosím následující nezávaznou objednávku. Obratem se Vám ozvu a domluvíme se na detailech a podmínkách. Doufám, že se mi podaří šířit španělskou kulturu i u Vás.

Těším se na spolupráci.

Aneta Suchomelová