Doučování

Doučování španělského jazyka je vlastně speciální forma individuálních (soukromých) kurzů španělštiny, kde je hlavní specifikum to, že student už něco umí. Aktuálně nabízím doučování španělštiny jen v Ostravě. Doučování má poněkud jiný koncept než mé béžné soukromé lekce španělštiny, v nichž se zaměřuji hlavně na přirozenou výuku komunikativní španělštiny a mluvený projev. V rámci doučování se zaměříme na to, co nejvíce potřebujete. To mi buď řeknete, nebo to lehce zjistím už na první lekci. Pro představu, jaké možnosti nám doučování španělštiny v Ostravě nabízí:

– příprava na maturitní zkoušku ze španělského jazyka. Sama jsem ze španělštiny před lety maturovala, a tak vím, co je potřeba. Nebudu Vám říkat, že já mohu motivovat, ale student se musí učit hlavně sám. Beru na svou zodpovědnost, že zkoušku zvládnete a dohlédnu i na domácí přípravu.

dovysvětlení gramatiky a dalších jevů, které se Vám ve škole či kdekoli jinde nepodařilo pochytit. Gramatiku a obecně teorii jazyka vysvětluji po svém z ryze praktického jazyka – řeknu vám, jak to funguje v praxi. Ne jak to říká teorie a všichni dokola pořád opakují to samé vysvětlení a vlastně mu nerozumí :). Díky tomu možná konečně pochopíte „subjuntivy“ i jiné teoreticky komplikované jazykové jevy, které jsou vlastně úplně přirozené!

procvičování gramatiky na praktických příkladech ze života

Doučování španělštiny obvykle probíhá v Ostravě-Výškovicích, stejně jako soukromé lekce a skupinové kurzy španělštiny. V tomto případě Vás vyjdou lekce nejlevněji, protože ušetřím čas.  Dojíždění za studentem je však také možné.

Nezapomeňte, že aby se nám něco dobře učilo, musí nás to hlavně bavit. Zbožňuji španělskou kulturu, část roku trávím každoročně cestováním po Španělsku, živím se především flamencovým tancem a jeho výukou… Zkrátka žiji tímto světem a dokáži své nadšení přenést na druhé.

Podmínky a ceny doučování španělštiny jsou stejné jako u individuálních kurzů, proto nahlédněte k nim.

Pokud máte zájem o doučování španělštiny, nezávazně vyplňte následující formulář: