Individuální výuka

Individuální (soukromá) výuka španělštiny v Ostravě – soukromé lekce a kurzy jsou nejrychlejším způsobem, jak se naučit jazyk.

Nevyhovují Vám klasické kurzy španělštiny a chcete mít lektorku jen pro sebe a být si tak jisti, že se španělštinou rychle pokročíte?
Právě pro Vás je určena individuální výuka, kde máte jistotu, že hodiny uzpůsobím přesně podle Vás. Zaměřím se přesně na oblast, ve které si nejste jisti, můžete dostávat individuální domácí úkoly a cvičení a pracovat na své španělštině vlastním tempem. Na rozdíl od skupinových kurzů se při individuální výuce nestane, že byste za celou lekci řekli tři věty. Budete muset mluvit pořád a naučíte se přirozeně reagovat.

Nabízím personalizovanou individuální výuku španělštiny v Ostravě-Výškovicích (v Ateliéru Son Rubias), u Vás či na nějakém veřejném místě po domluvě. Zaměřuji se zejména na komunikativní, praktickou španělštinu. V soukromých lekcích španělštiny se tak velmi rychle naučíte komunikovat v běžných situacích, domluvit se na cestách po Španělsku, Latinské Americe či na kurzech flamenca…. Mou specialitou je andaluský dialekt a flamencová a býčí terminologie. Naopak nejsem ta správná osoba, která by Vás měla připravit na jazykové zkoušky, protože učím jazyk, který nemusí být úplně učebnicový, ale je to ten pravý jazyk, který potřebujete, když se chcete domluvit.

Vytvářím vlastní studijní materiály či kombinuji různé učebnice podle potřeb studenta a mám vlastní metodologii, která kopíruje přirozený způsob učení se jazyku. Nebudeme se učit izolovanou hromadu slovíček ani izolovanou gramatiku. Rovnou se naučíme mluvit a gramatika a slovíčka přichází jakoby mimochodem, až na druhém místě.

Výuka obvykle probíhá jednou týdně ve více méně stabilním čase. Lekce zpravidla trvají hodinu nebo hodinu a půl. Ke každému studentovi mám osobní složku, kde zaznamenávám, co, kdy jsme se učili, jak to šlo a co je třeba zopakovat. Snažím se výuku španělštiny maximálně personalizovat každému na míru. Tedy pokud se chystáte na dovolenou na Kubu, budeme se učit bloudit po hlavním městě La Habana. Pokud se potřebujete domluvit se svým trenérem drezurního jezdectví, který pochází z Jerez de la Frontera, budeme bloudit po Jerezu a učit se obraty andaluské španělštiny.

Podmínky

 • Výuka probíhá v čase a v rozsahu dohodnutém lektorem a studentem
 • Lektor čeká na studenta max. 15 minut, poté je hodina zrušena a počítá se jako odučená
 • Pokud student dorazí na výuku pozdě, lekce stále končí v plánovaném čase a není možné ji natáhnout
 • Při zrušení lekce méně než 12 hodin před jejím zahájením se hodina bere jako odučená
 • Při zrušení lekce 12-24 hodin předem propadá polovina z částky za jednu lekci
 • Při zrušení lekce více než 24 hodin předem lekce nepropadá a dohodne se její náhradní termín, případně se lekce v týdnu vynechá
 • Pokud z vážných důvodů výuku zruší méně než 24 hodin dopředu lektorka, lekce studentovi nepropadá
 • Minimální délka lekce je 60 minut
 • Minimální počet objednaných a zaplacených hodin je 4. Platba se provádí před započetím výuky bankovním převodem nebo v hotovosti na první lekci. Po čtyřech odučených lekcích se opět platí balíček čtyř lekcí.
 • Student má na vyčerpání předplacených hodin 6 měsíců, po uplynutí této doby propadají
 • Kurzovné je možné platit poukázkami Flexi Pass (se splatností alespoň 6 měsíců) s přirážkou 10 % ke kurzovnému
 • Na individuální výuce mohou být 1-2 studenti za stejnou cenu za lekci. Při 3-4 studentech se cena za lekci zvyšuje o 50 Kč.

Objednáním výuky student souhlasí se všemi podmínkami.

Ceny

– 350 Kč / 60 minut (1 400 Kč / 4 lekce)

– 500 Kč / 90 minut (2 000 Kč / 4 lekce)

Ceny platí pro výuku v Ateliéru Son Rubias v Ostravě-Výškovicích. Při dojíždění je minimální příplatek za dopravu 50 Kč ke každé lekci.

Při zakoupení 20 lekcí předem (kurzovné na celý semestr) sleva 10 %. Student má v tomto případě 10 měsíců na vyčerpání balíčku.

Nezávazná objednávka

Pokud máte zájem o individuální výuku španělštiny, vyplňte prosím nezávazný objednávkový formulář a obratem se Vám ozvu a domluvíme se na podrobnostech.